Vašíček Vladimír (Mistřín 1919 - 2003 Svatobořice)
Odpočívající, signováno a datováno vpravo dole Vašíček 51, olej/plátno, 66,5 x 56 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |